Ліверпуль переміг Інтер та зробив крок назустріч чвертьфіналу Ліги чемпіонів

16 лютого, 23:52
Ліверпуль двічі забив наприкінці матчу з Інтером (Фото:REUTERS/Alessandro Garofalo)

Ліверпуль з рахунком 2:0 переграв на виїзді Інтер у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Командам ледь не вдалося відкрити рахунок наприкінці першої третини гри, але якщо Мане в складі гостей пробив повз ворота, то Чалханоглу в господарів потрапив у поперечину.

Надалі Ліверпуль більше володів м’ячем завдяки успішному пресингу, через що Інтер часто не міг вийти зі своєї половини поля.

І все ж, саме італійська команда була ближче до голу на початку другого тайму, коли Мартінес не дотягнувся до м’яча після навісу Перішича.

На 73-й хвилині момент для взяття воріт англійського колективу втратив уже Думфріс, якому після удару головою трохи не вистачило точності.

Ліверпуль покарав Інтер за невикористані моменти через дві хвилини — це Фірміно після кутового зіграв на випередження і головою відправив м’яч у дальній кут.

На 82-й хвилині англійській команді вдалося подвоїти свою перевагу завдяки Салаху, якому допоміг рикошет, і здобути перемогу з більш комфортним рахунком.

Матч-відповідь відбудеться 8 березня на полі Ліверпуля.

Інтер — Ліверпуль 0:2

Голи: Фірміно, 75, Салах, 83