Шахтар залишився без єврокубкової весни після поразки від Інтера в Лізі чемпіонів

24 листопада 2021, 21:37

Шахтар з рахунком 0:2 програв Інтеру в матчі п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів і втратив шанси на продовження виступів у єврокубках.

Захопивши ініціативу з перших хвилин матчу, господарі створили перший гострий момент наприкінці третини гри з гаком, коли Ранок'я пробив головою поруч зі стійкою.

Гості невдовзі змогли відповісти своїм шансом відзначитися голом після того, як в результаті контратаки Фернандо не влучив у ворота.

І все ж таки, до перерви ближче до забитого м'яча був Інтер, і лише реакція Трубіна врятувала Шахтар після ударів Джеко та Мартінеса.

Тим не менш, італійському клубу вдалося досягти свого наприкінці години гри, коли Марлон заблокував удар Дарміана, але м'яч відлетів до Джеко, який точно пробив у кут воріт.

Через шість хвилин рахунок став 2:0 після того, як Перішич навісив на Джеко, а той з метра головою пробив у сітку.

Шахтар міг скоротити відставання, але коли Соломон віддав на Марлоса, а той переправив м'яч на Додо, останній потрапив у стійку.

В результаті, донецький клуб зазнав поразки та залишився на останньому місці в групі без шансів на кращий результат за підсумками групового етапу.

Інтер - Шахтар 2:0

Голи: Джеко, 61, 67