Шахтар вилетів із Ліги чемпіонів і приєднався до Динамо в плей-офф Ліги Європи

9 грудня 2020, 23:54

Шахтар вилетів з Ліги чемпіонів після гостьової нічиєї 0:0 з Інтером в рамках заключного туру групового етапу, і тепер складе компанію Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Господарі ледь не забили вже на 7-й хвилині, коли Лаутаро Мартінес замикав простріл з правого флангу, але влучив у поперечину.

Гості змогли відповісти своїм гострим моментом лише в кінці першого тайму — це Хандановіч врятував міланську команду після удару Додо.

До перерви та на початку другої половини матчу знову був близький до забитого голу Інтер, але Трубін врятував Шахтар, коли пробити його намагалися той же Мартінес і Лукаку.

Донецький колектив не засиджувався біля своїх воріт, і на 64-й хвилині сам ледь не вийшов уперед, коли після удару Тете суперника виручив його голкіпер, а Майкон на добиванні пробив вище.

У кінцівці поєдинку Інтер перехопив ініціативу та спробував вирвати перемогу, проте не досяг успіху. Шахтар зайняв третє місце в групі, через що опустився в Лігу Європи.

Інтер — Шахтар 0:0

Інтер: Хандановіч — Шкриняр, де Врей, Бастоні (Д'Амброзіо, 85) — Хакімі (Дарміан, 85), Барелла, Брозовіч, Гальярдіні (Санчес, 76), Янг (Перішич, 68) — Лукаку, Мартінес (Еріксен, 85)

Шахтар: Трубін — Додо, Бондар, Степаненко, Вітао (Хочолава, 36), Матвієнко — Марлос (Алан Патрік, 65), Коваленко, Майкон, Тайсон (Дентіньо, 87) — Тете (Соломон, 65)

Попереджені: Гальярдіні, Хакімі, Брозовіч — Вітао, Трубін