Турецький дебютант Ліги чемпіонів сенсаційно обіграв Манчестер Юнайтед — відео

4 листопада 2020, 23:00

У матчі 3-го туру групи H Ліги чемпіонів турецький Істанбул Башакшехір переміг на своєму полі Манчестер Юнайтед із рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 12-й хвилині поєдинку, коли після передачі від Едіна Вішчи голом відзначився колишній нападник Челсі Демба Ба.

На 40-му оберті секундної стрілки господарі зміцнили свою перевагу, коли відзначився вже автор гольового пасу, якому асистував Деніз Туруч.

Наприкінці першого тайму англійська команда відновила статус-кво після голу Антоні Марсьяля, який замкнув простріл Люка Шоу.

Незважаючи на подальші спроби відігратися, МЮ все ж таки зазнав сенсаційної поразки від дебютанта Ліги чемпіонів.

Істанбул Башакшехір — Манчестер Юнайтед 2:1
Голи: Ба, 13, Вишча, 41 — Марсьяль, 43

У паралельному матчі групи F російський Зеніт розійшовся миром із італійським Лаціо з результатом 1:1.

Зеніт — Лаціо 1:1
Голи: Єрохін, 32 — Кайседо, 82

Минулими вихідними Манчестер Юнайтед програв на своєму полі Арсеналу 0:1 в матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги.