Ліга чемпіонів. Коли і де дивитися матч Барселона - Ювентус

19 квітня 2017, 11:59
НВ розповідає все, що потрібно знати тим, хто збирається стежити за подіями матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між Барселоною і Ювентусом

Барселона - Ювентус. Онлайн-трансляція матчу

Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона - Ювентус відбудеться в Барселоні сьогодні, 19 квітня, о 21.45 за київським часом.

Пряму трансляцію поєдинку покаже Футбол 2. НВ проведе онлайн-трансляцію гри і подій навколо неї.

Розклади перед матчем

У першому поєдинку Ювентус виграв на своєму полі

Форма команд

У семи попередніх матчах у всіх турнірах Барселона програла тричі. Після поразок від Малаги (0:2) в іспанській першості та Ювентуса в Лізі чемпіонів, каталонський колектив минулими вихідними перервав невдачі перемогою над Реал Сосьєдадом (3:2) в рідному чемпіонаті.

У попередніх 19 поєдинках у всіх турнірах Ювентус програв лише один раз, що сталося в півфіналі Кубка Італії від Наполі (2:3). Тим не менш, незважаючи на цю невдачу, підопічні Массіміліано Алегрі пройшли до фіналу турніру за рахунок успіху в першій грі команд. У цій серії туринська команда лише двічі задовольнялася нічиїми.

Історія протистояння

Між собою суперники провели 11 поєдинків. Чотири рази перемагала Барселона, п'ять - Ювентус. Ще двічі опоненти не виявили переможця. Передостанній поки що матч клубів відбувся трохи менше два роки тому у фіналі Ліги чемпіонів 2015 року. Тоді з рахунком 3:1 перемогу здобула Барселона.

Кадрова ситуація

Барселона внаслідок травм не може розраховувати на півзахисника Рафінью та оборонця Алейша Відаля. З тієї ж причини під питанням участь у матчі захисників Хав'єра Маскерано та Жеремі Матьє, а також гравця середньої лінії поля Арди Турана. Через пошкодження Ювентус не може розраховувати на півзахисника Марко П'яцу. Проблеми з гомілкостопом можуть завадити вийти на поле з перших хвилин нападнику гостей Пауло Дібалі.

Орієнтовні склади:

Барселона: тер Штеген - Маскерано, Піке, Умтіті - Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Серхі Роберто - Мессі, Луїс Суарес, Неймар

Ювентус: Буффон - Дані Алвеш, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - П'яніч, Хедіра - Куадрадо, Дібала, Манджукіч - Ігуаїн