Баварія розгромила Лаціо в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

23 лютого 2021, 23:54

Баварія з результатом 4:1 здобула розгромну перемогу над Лаціо в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді.

Гості зуміли відкрити рахунок вже на 9-й хвилині, коли голом відзначився кращий футболіст світу в 2020 році за версією ФІФА Роберт Левандовські.

Не минуло й півгодини гри, як німецький гранд подвоїв свою перевагу — це Джамал Мусіала скористався передачею Леона Горецьки.

Наприкінці першого тайму мюнхенський клуб довів рахунок до розгромного — відзначився Лерой Сане. А на 47-й хвилині м’яч у власні ворота забив захисник Лаціо Франческо Ачербі.

Господарі майже відразу скоротили відставання завдяки результативному удару Хоакіна Корреа, але не більше того. Матч-відповідь відбудеться 17 березня на полі Баварії.

Лаціо — Баварія 1:4

Голи: Корреа, 49 — Левандовські, 9, Мусіала, 24, Сане, 42, Ачербі, 47 (автогол)

В іншому матчі дня в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко з рахунком 0:1 програв Челсі.