Визначилася сенсаційна пара суперників у півфіналі Ліги чемпіонів

14 серпня 2020, 00:04

РБ Лейпциг із рахунком 2:1 переміг Атлетіко і сенсаційно вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, де зіграє з ПСЖ.

Глядачі не побачили голів у першому таймі, хоча в обох команд були моменти, щоб відкрити рахунок, але Хальстенберг і Карраско втратили свої шанси.

На 51-й хвилині це вдалося РБ Лейпциг, коли Ольмо ударом головою вразив кут воріт суперника після навісу Забітцера.

Через третину години Атлетіко відновив рівновагу. Це Феліш реалізував пенальті за фол на собі - воротар Гулачі вгадав напрямок польоту м'яча, але не зміг до нього дотягнутися.

За дві хвилини до кінця основного часу німецькому клубу вдалося вирвати перемогу. Анхеліньо зробив передачу в центр на Адамса, той пробив, і м'яч після рикошету влетів у ворота.

РБ Лейпциг вперше в своїй історії зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів проти ПСЖ, який вперше за 25 років пробився туди ж, перемігши напередодні Аталанту.

РБ Лейпциг - Атлетіко 2:1

Голи: Ольмо, 51, Адамс, 88 - Феліш, 71 пенальті)