Ліга чемпіонів. Атлетіко в божевільному матчі вибив Ліверпуль з Ліги чемпіонів

12 березня 2020, 00:49

Атлетіко обіграв Ліверпуль у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:2 у додатковий час і вийшов до чвертьфіналу турніру.

Відкрити рахунок вдалося «Червоним» під завісу першого тайму. Алекс Окслейд-Чемберлен виконав навіс з правого флангу, а Жоржиньо Вейналдум ударом головою вразив правий від Яна Облака кут воріт.

У другому таймі Ліверпуль мав кілька чудових моментів, щоб забити другий м’яч і вирішити результат протистояння в основний час. Однак знову засмутити гостей «червоним» не вдалося.

Реалізувати свою перевагу господарі змогли на старті додаткового часу. Забитим м’ячем відзначився Роберто Фірміно.

Але тут же Атлетіко вдалося відіграти один м’яч практично з нічого. Маркос Льоренте завдав дальнього удару, а Адріан не зміг його відбити.

Під завісу першого тайму додаткового часу Льоренте зробив дубль, знову засмутивши воротаря Ліверпуля ударом з-за меж штрафного майданчика.

У самому кінці зустрічі гостям і зовсім вдалося вирвати перемогу. Альваро Мората вийшов один на один з Адріаном і забив третій м’яч у його ворота.

Ліверпуль  — Атлетіко 2:3
Голи: Вейналдум, 43, Фірміно, 94 — Льоренте, 97, Льоренте, 105+1, Мората, 120+1

Ліверпуль: Адріан — Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон — Окслейд-Чемберлен (Мілнер, 82), Хендерсон (Фабіньо, 106), Вейналдум (Орігі, 106) — Салах, Фірміно (Мінаміно, 113), Мане

Атлетіко: Облак — Тріпп'єр (Врсалько, 91), Савіч, Феліпе, Лоді - Коке, Сауль, Партей, Корреа (Хіменес, 106) — Коста (Льоренте, 56), Феліш (Мората, 103)

Попереджені: Александер-Арнольд — Мората, Партей

Перший матч між командами завершився з рахунком 1:0 на користь Атлетіко.

Редактор: Євген Нещерет