Реал вибив Ліверпуль із Ліги чемпіонів та вийшов у півфінал

14 квітня 2021, 23:58

Реал вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, пройшовши Ліверпуль за сумою двох матчів після виїзної нічиєї 0:0.

Господарі показали прагнення забити швидкий м’яч, і втратили шанс відкрити рахунок вже на 2-й хвилині, але його удар після пасу Мане парирував Куртуа.

На 11-му оберті секундної стрілки воротар іспанського клубу знову врятував його від пропущеного м’яча — цього разу пробивав Мілнер.

Гості відповіли своїм моментом наприкінці третини години гри, коли Бензема накрутив захисника і пробив низом у ближній кут, але влучив у стійку.

На початку другого тайму Ліверпуль втратив ще один шанс пробити ворота Реала, однак і цього разу Куртуа парирував постріл Фірміно.

Мадридська команда зуміла відповісти лише після закінчення години гри з гаком, коли Аліссон спочатку врятував Ліверпуль після удару Вінісіусом, а потім випередив Бензема, який добивав м’яч у ворота.

Суперники так і не змогли відзначитися голами, тому в півфінал пройшов Реал, який виграв удома у першому матчі з рахунком 3:1.

У півфіналі королівський клуб зіграє проти англійського Челсі 27 квітня і 4 травня.

Ліверпуль — Реал 0:0 (перший матч — 1:3)

В іншому півфіналі зіграють ПСЖ і Манчестер Сіті, який в паралельному матчі ще раз переміг Боруссію Дортмунд з рахунком 2:1 на виїзді.