Манчестер Сіті із Зінченком розгромив Спортинг у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — відео

16 лютого, 00:09
Легка прогулянка для команди Гвардіоли (Фото:REUTERS/Pedro Nunes)

Чемпіон Англії Манчестер Сіті не зазнав проблем у Лісабоні у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Спортингу — 5:0.

Інтрига у матчі випарувалася вже до 20-ї хвилини, коли Ріяд Марез та Бернарду Сілва забили по голу. До кінця першого тайму Сілва оформив дубль, а Марез допоміг забити Філу Фодену.

Після перерви Манчестер Сіті зменшив оберти і обмежився лише одним голом — на 58-й хвилині Рахім Стерлінг ідеальним дальнім ударом забив свій 24-й у кар'єрі гол у Лізі чемпіонів.

Футболіст збірної України Олександр Зінченко вийшов на заміну на 61-й хвилині. Він завдав одного удару по воротах, віддав 88% точних передач, а також виграв два єдиноборства і здійснив два перехоплення.

Матч-відповідь між Манчестер Сіті та Спортингом буде зіграний дев’ятого березня в Англії.

Спортінг — Манчестер Сіті 0:5

Голи: Марез, 7, Сілва, 17, 44, Фоден, 32, Стерлінг, 58

Раніше в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ із незабитим пенальті Ліонеля Мессі завдяки пізньому голу Кіліана Мбаппе у Парижі обіграв Реал (1:0).

Редактор: Іван Мартинов