Челсі переміг Манчестер Сіті із Зінченком та виграв Лігу чемпіонів

29 травня 2021, 23:56
Челсі з рахунком 1:0 переміг у фіналі Ліги чемпіонів Манчестер Сіті, за який весь матч відіграв український захисник Олександр Зінченко, і виграв трофей.

Манчестер Сіті з перших хвилин передбачувано встановив контроль над м’ячем, але Челсі діяв гостріше, успішно вибігаючи в контратаки.

Як результат, вже на 10-й хвилині Вернер втратив непоганий момент для взяття воріт, із забійної позиції не потрапивши по снаряду.

Трохи пізніше німецький нападник не використав ще більш вигідний шанс для взяття воріт, але той слабо покотив м’яч, дозволивши піймати його воротарю суперника.

Манчестер Сіті міг вийти вперед на 27-му оберті секундної стрілки, проте після виходу Фодена на побачення з голкіпером опонентів його заблокував Рюдігер.

І все ж, забити судилося саме Челсі, коли Хаверца вивели на побачення з Едерсоном: німець обіграв воротаря і відправив м’яч у порожні ворота.

Манчестер Сіті здійснив спроби зрівняти рахунок, але ближчим до голу був суперник, в якого в результаті контратаки вихід один на один із голкіпером не реалізував Пулішич.

У підсумку Челсі втримав переможний рахунок і вдруге у своїй історії виграв Лігу чемпіонів.

Манчестер Сіті - Челсі 0:1

Гол: Хаверц, 42