Манчестер Сіті пройшов Реал в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

7 серпня 2020, 23:54

Перемігши 2:1 Реал у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, Манчестер Сіті із загальним рахунком 4:2 вийшов у наступний раунд турніру.

Господарі відкрили рахунок вже на 9-й хвилині. Грубу помилку у власному штрафному зробив захисник Реала Варан, після чого Жезус відпасував на Стерлінга, а той забив у порожні ворота.

Відразу після цього манкуніанці, користуючись психологічним перевагою, могли подвоїти свою перевагу, але той же Стерлінг не потрапив у чужу рамку.

Для того, щоб прийти в себе мадридцям знадобилася третина години. І якщо спершу Бензема не зумів переграти суперника ногою, то після навісу від Родріго він же вразив ціль ударом головою.

На початку другого тайму Сіті знову виглядав гостріше, але Стерлінг і де Брейне втратили свої моменти, після чого свій шанс не використав Бензема.

На 68-й хвилині господарі домоглися-таки свого. Це Жезус підкараулив ще одную грубу помилку Варана, який невдало скинув м’яч своєму воротарю, а його передачу перехопив бразилець і вразив сітку.

У час, що залишився Реал не зумів знову відновити рівновагу, тоді як ближче до голу був Сіті, але рахунок залишився незмінним до фінального свистка.

Манчестер Сіті — Реал 2:1 (перший матч — 2:1)

Голи: Стерлінг, 9, Жезус, 68 — Бензема, 28

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Фернандіньо, Лапорт, Канселу — де Брейне, Родрі (Отаменді, 89), Гюндоган — Стерлінг (Д. Сільва, 81), Фоден (Б. Сілва, 67), Жезус

Реал: Куртуа — Карвахаль (Васкес, 83), Варан, Мілітао, Менді - Модріч (Вальверде, 83), Каземіро, Кроос — Родріго (Асенсіо, 61), Бензема, Азар (Йовіч, 83)

Попереджений: Модріч

В іншій дуелі цієї ж стадії Ліги чемпіонів Ювентус переміг Ліон 2:1, але за сумою двох матчів поступився супернику путівкою в чвертьфінал.