Шахтар переміг Монако у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

17 серпня 2021, 23:53

Донецький Шахтар на виїзді переміг Монако з рахунком 1:0 у першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Шахтар впевнено розпочав матч і перша нагода відзначитися у «гірників» виникла уже на 7-й хвилині, коли удар Матвієнка з близької відстані парирував голкіпер.

На 19-й хвилині Шахтар провів гольову комбінацію, яку ударом в кут воріт завершив Педріньо.

Після пропущеного голу Монако активізувався і мав кілька нагод відзначитися, але в рамці чудово діяв Трубіна, а в другому таймі донеччан врятувала стійка.

Ближче до завершення матчу Шахтар більше діяв від оборони і втримав переможний рахунок.

Матч-відповідь відбудеться 25 серпня в Харкові.

Окрім матчу в Монако відбулися ще два поєдинки: Зальцбург переміг Брондбю з рахунком 2:1, а Шериф під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба зробив вагомий крок до виходу у груповий турнір, розгромивши загребське Динамо 3:0.

Монако — Шахтар 0:1
Гол: Педріньо, 19

Шериф — Динамо Загреб 3:0
Голи: Траоре, 45, 80, Коловос, 54

Зальцбург — Брондбю 2:1
Голи: Адеємі, 56, Ааронсон, 90 — Уре, 4

У попередньому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів Шахтар пройшов Генк.