Ліга чемпіонів. Реал обіграв Інтер у результативному матчі і залишив Шахтар на другому місці у групі

4 листопада 2020, 00:01

Реал обіграв Інтер з рахунком 3:2 в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший м’яч у грі був забитий на 25-й хвилині. Карім Бензема, скориставшись невдалою передачею Ашрафа Хакімі на Саміра Хандановича, м’яч перехопив і відправив його в порожні ворота.

Минуло ще трохи часу і Серхіо Рамос подвоїв перевагу мадридців у рахунку. Після подачі кутового капітан Реала ударом головою забив другий м’яч у ворота гостей.

Однак буквально у наступній же атаці гості один м’яч відіграли. Ніколо Барелла чудо-передачею п’ятою вивів до воріт господарів Лаутаро Мартінеса, а той ударом у дотик поцілив у кут воріт Реала.

На 68-й хвилині гостям вдалося зрівняти рахунок. Іван Перішич після передачі Мартінеса зміг вразити дальній кут воріт Куртуа.

Однак Реал зміг вирвати перемогу за 10 хвилин до кінця основного часу матчу. Після передачі Вінісіуса Жуніора Хандановича втретє пробив Родріго.

Реал — Інтер 3:2
Голи: Бензема, 25, Рамос, 33, Родріго, 80 — Мартінес, 35, Перішич, 68

flashscore.com.ua

Декількома годинами раніше в іншому матчі групи Шахтар вдома з розгромним рахунком програв менхенгладбахській Борусії.

Редактор: Євген Нещерет