Ліга чемпіонів. Реал обіграв Боруссію з Менхенгладбаха і з першого місця вийшов до 1/8 фіналу — відео

10 грудня 2020, 00:00

Мадридський Реал обіграв менхенгладбахську Боруссію в матчі заключного туру групового раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок вже на 9-й хвилині. Ворота гостей ударом головою після навісу Лукаса Васкеса вразив Карім Бензема.

На 32-й хвилині французький форвард оформив дубль, забивши практично ідентичний гол. Цього разу йому асистував Родріго.

Після перерви Реал продовжив володіти перевагою і мав ще кілька відмінних можливостей, щоб забити, але зустріч так і завершилася з рахунком 2:0.

Реал — Боруссія Менхенгладбах 2:0
Голи: Бензема, 9, 32

Результат у паралельному матчі групи, де Інтер і Шахтар зіграли внічию, дозволив Реалу і Боруссії вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Чемпіон Іспанії зайняв перше місце у квартеті, німецький клуб — друге.

Редактор: Євген Нещерет