Манчестер Сіті з Зінченком вибив ПСЖ і став першим фіналістом Ліги чемпіонів

4 травня 2021, 23:53

Манчестер Сіті у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів переміг ПСЖ з рахунком 2:0 та за підсумками двох поєдинків вийшов у фінал турніру.

Перший матч у Парижі завершився перемогою Манчестер Сіті з рахунком 2:1, тож до домашнього поєдинку англійський клуб підійшов зі значною перевагою.

Домінування Манчестер Сіті, в основі якого вийшов українець Олександр Зінченко, продовжилося і у матчі-відповіді.

Уже на 11-й хвилині рахунок відкрив Ріяд Марез, пробивши з гострого кута повз голкіпера. У другому таймі алжирець замкнув простріл Філа Фодена та подвоїв перевагу Манчестер Сіті, оформивши дубль.

На 69-й хвилині гості залишилися в меншості після вилучення Анхеля ді Марії і «містяни» в підсумку без проблем довели матч до перемоги.

Манчестер Сіті — ПСЖ 2:0 (перший матч — 2:1)
Голи: Марез, 11, 63
Вилучення: Ді Марія, 69 (ПСЖ)

У фіналі Манчестер Сіті зіграє з переможцем пари Реал — Челсі, перший матч між якими завершився внічию 1:1.