Порту сенсаційно переміг Ювентус у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — відео

17 лютого 2021, 23:52

Порту з рахунком 2:1 переграв Ювентус у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Господарі відкрили рахунок вже на 2-й хвилині, коли Бентанкур припустився грубої помилки, віддавши неточний пас на голкіпера в своєму штрафному майданчику, а Таремі перехопив м’яч і з близької відстані відправив його в сітку.

Після пропущеного м’яча гості довгий час не могли пробитися крізь оборону суперника, але створили момент тільки наприкінці першого тайму — удар Рабьо парирував Марчесін.

На 2-й хвилині другого тайму Порту забив другий гол. Це Манафа увірвався в штрафний майданчик і віддав на Марегу, який точно пробив у ближній кут.

На 52-му оберті секундної стрілки рахунок ледь не став 3:0, коли Олівейра промчав півполя, вирвався на ударну позицію й пробив, та Щенсни врятував Ювентус.

На 82-й хвилині чемпіон Італії зумів скоротити відставання після того, як Рабьо віддав пас на вільного К'єзу, а той відправив м’яч у кут воріт.

Поєдинок-відповідь команди проведуть 9 березня на полі Ювентуса.

Порту — Ювентус 2:1

Голи: Таремі, 2, Марега, 46 — К'єза, 82