ПСЖ вибив Барселону з Ліги чемпіонів після незабитого Мессі пенальті

10 березня 2021, 23:52

ПСЖ вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, пройшовши Барселону з рахунком 5:2 за сумою двох матчів.

Після виїзної перемоги з рахунком 4:1 чемпіону Франції було достатньо навіть програти вдома з рахунком 0:3, щоб вийти у наступний раунд.

До 23-ї хвилини каталонці могли забити мінімум двічі, проте Навас парирував удари Дембеле й Деста — в другому випадку він перевів його в поперечину.

Але наприкінці півгодини гри вперед вийшли господарі, коли Мбаппе реалізував пенальті, призначений за порушення правил на Ікарді.

На 37-му оберті секундної стрілки Барселона відновила рівновагу після того, як Мессі завдав ефектний постріл метрів з 25-ти прямо в дев’ятку.

У кінцівці першого тайму капітан каталонців міг вивести свою команду вперед і оформити дубль, але не реалізував пенальті за фол на Грізманні.

У другому таймі ПСЖ стримав нові спроби Барселони вийти вперед та оформив вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

ПСЖ — Барселона 1:1 (перший матч — 4:1)

Голи: Мбаппе, 30 (з пенальті) — Мессі, 37

ПСЖ: Навас — Флоренці (Дагба, 76), Маркіньос, Кімпембе, Кюрзава (Діалло, 46) — Паредес, Верратті (Рафінья, 84), Гейе (Данілу, 59) — Дракслер (Ді Марія, 59), Ікарді, Мбаппе

Барселона: тер Штеген — Мінгеса (Фірпо, 35), де Йонг, Лангле — Дест (Трінкау, 66), Бускетс (Моріба, 78), Педрі (П’яніч, 78), Альба — Мессі, Гризманн, Дембеле (Брайтвейт, 78)

Попереджені: Кюрзава, Гай, Верратті, Паредес, Ікарді - Мінгеса, Лангле, де Йонг

На 45+4-й хвилині Мессі (Барселона) не реалізував пенальті (воротар)