Реванш ПСЖ. Баварія склала повноваження переможця Ліги чемпіонів

13 квітня 2021, 23:54

ПСЖ взяв реванш у Баварії за поразку в фіналі Ліги чемпіонів 2020 року, вибивши її в чвертьфіналі турніру.

Господарі вже на 3-й хвилині ледь не відкрили рахунок, коли Мбаппе пробивав з гострого кута, але м’яч пролетів повз дальню стійку.

Минуло зовсім небагато часу, і чемпіон Франції знову втратив момент для взяття чужих воріт, проте Нойер підстрахував і парирував удар Неймара з близької відстані.

Гості відповіли своїми шансами забити, які були в Сане та Кімміха. Потім Неймар міг мінімум тричі записати своє ім'я на табло, але двічі після його ударів суперника рятував каркас воріт.

Тим дивнішим став гол Баварії на 40-й хвилині, коли Навас парирував удар Алаби, але на добиванні опинився Чупо-Мотінг.

Після перерви все той же Неймар втратив ще одну можливість для взяття воріт, не дотягнувшись до прострілу Ді Марії.

І все ж, ПСЖ втримав рахунок 3:3 за сумою двох поєдинків і завдяки більшій кількості виїзних голів вийшов у наступний раунд.

ПСЖ — Баварія 0:1 (перший матч — 3:2)

Гол: Чупо-Мотінг, 40

Ще одним півфіналістом Ліги чемпіонів став Челсі, який пройшов Порту з рахунком 2:1 за сумою двох матчів.