Став відомий ще один чвертьфіналіст Ліги чемпіонів

11 березня 2020, 23:56

ПСЖ переміг 2:0 Боруссію Дортмунд у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і з загальним рахунком 3:2 пройшов у наступний раунд.

Поразка 1:2 в першому матчі на виїзді змушувала ПСЖ діяти першим номером. Проте, господарі майже півгодини не могли забити у ворота суперника.

Зробити це вдалося на 28-й хвилині, коли Ді Марія зробив навіс з кутового, Неймар випередив захисника та в падінні головою відправив м’яч у сітку.

У самому кінці першого тайму ПСЖ зміцнив свою перевагу. Парижани провели стрімку атаку, яку завершив Бернат — Ді Марія віддав пас на Сарабію, той прострілив, а іспанець одним дотиком переправив м’яч у сітку.

Після перерви гості зробили зусилля, щоб відігратися, але не досягли успіху, а на 89-й хвилині і зовсім залишилися в меншості, коли вилучення отримав Джан.

ПСЖ — Боруссія Дортмунд 2:0 (перший матч — 1:2)

Голи: Неймар, 28, Бернат, 45+1

ПСЖ: Навас — Керер, Маркіньос, Кімпембе, Бернат — Ді Марія (Кюрзава, 79), Паредес (Куассі, 90+2), Гуйє, Неймар — Сарабія (Мбаппе, 63), Кавані

Боруссія Д: Бюркі - Піщек, Хуммельс, Загаду — Хакімі (Гьотце, 87), Джан, Вітсель (Рейна, 71), Геррейру — Санчо, Холанд, Азар (Брандт 69)

Попереджені: Неймар, Маркіньос, Ді Марія, Мбаппе — Холанд, Хуммельс, Джан

Вилучений: Джан (Боруссія Д) (друге попередження)

Напередодні чвертьфіналістами Ліги чемпіонів стали Аталанта, яка пройшла Валенсію, і РБ Лейпциг, який впорався з Тоттенхемом.