Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

18 серпня 2020, 23:50

ПСЖ з рахунком 3:0 розгромив РБ Лейпциг і вперше в своїй історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Французький клуб міг вийти вперед вже на 7-й хвилині, але Неймар своїм ударом влучив у стійку, після чого арбітр відмінив взяття воріт Мбаппе, який зіграв рукою.

Домогтися свого паризькій команді вдалося на 13-му оберті секундної стрілки. Це Ді Марія навісив зі штрафного, а Маркіньйос головою відправив м’яч у сітку.

До того, як рахунок став 2:0, Неймар знову потрапив у каркас, поки на 43-й хвилині Ді Марія не подвоїв перевагу ПСЖ після його передачі.

Не минуло й години гри, як чемпіон Франції довів результат до розгромного. Затяжна атака завершилася голом Берната, який уникнув офсайду і замкнув пас Ді Марії.

У фіналі Ліги чемпіонів 23 серпня в Лісабоні ПСЖ зіграє проти переможця пари Ліон (Франція) — Баварія (Німеччина), яка зіграє 19 серпня.

РБ Лейпциг — ПСЖ 0:3

Голи: Маркіньйос, 13, Ді Марія, 43, Бернат, 56

РБ Лейпциг: Гулачі - Мукіелє, Клостерманн (Орбан, 82), Упамекано, Анхеліньйо — Лаймер (Хальстенберг, 62), Кампль (Адамс, 64) — Забітцер, Ольмо (Шик, 46), Нкунку (Форсберг, 46) — Поульсен

ПСЖ: Ріко — Керер, Сілва, Кімпембе, Бернат — Еррера (Верратті, 83), Маркіньйос, Паредес (Дракслер, 83) — Ді Марія (Сарабія, 87), Мбаппе (Чупо-Мотінг, 86), Неймар

Попереджені: Лаймер, Хальстенберг, Поульсен — Кімпембе