Мессі не забив пенальті. ПСЖ на останніх хвилинах драматично переміг Реал у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

15 лютого, 23:57
Мбаппе став героєм матчу (Фото:REUTERS/Sarah Meyssonnier)

ПСЖ на останніх хвилинах драматично переміг Реал із рахунком 1:0 у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою, і вже в першу чверть години гри могли мінімум двічі пробити ворота суперника.

Так, на 5-й хвилині вище пробив експівзахисник мадридців Анхель Ді Марія, а на 16-й - Куртуа врятував свою команду після виходу Мбаппе віч-на-віч із ним.

Реалу не вдавалося відвести гру від своїх воріт або налагодити контратакуючу гру, і вже на початку другого тайму Куртуа знову врятував королівський клуб після ще одного удару Мбаппе.

Бельгійський воротар залишався непробивним і в моментах, коли йому вдалося парирувати удари Мендеша та Мессі.

Наприкінці години гри ПСЖ отримав право на пенальті після порушення правил Карвахалем на Мбаппе, але Мессі не зміг переграти Куртуа ударом із 11-метрової позначки.

І все ж, на останній доданій хвилині Мбаппе вдалося ефектно обіграти відразу двох захисників Реала і таки пробити Куртуа ударом між ніг.

ПСЖ — Реал 1:0

Гол: Мбаппе, 90+4