Ліга чемпіонів. РБ Лейпциг розгромив Тоттенхем і вийшов до чвертьфіналу

11 березня 2020, 00:06

РБ Лейпциг розгромив Тоттенхем у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 і вийшов до чвертьфіналу турніру.

Перемогу німецькому клубу принесли дубль капітана команди Марселя Забітцера і гол Еміля Форсберг.

Австрієць свої м’ячі забив у першому таймі після дальнього пострілу і удару головою.

Форсберг довів рахунок до розгромного в самому кінці зустрічі, розстрілявши Уго Льоріса з близької відстані після плутанини у штрафному майданчику лондонського клубу.

РБ Лейпциг — Тоттенхем 3:0
Голи: Забітцер, 10, 21, Форсберг, 87

РБ Лейпциг: Гулачі - Клостерманн, Упамекано, Хальстенберг — Мукіеле (Адамс, 56), Лаймер, Забітцер (Форсберг, 87), Анхеліньо — Нкунку (Айдара, 59), Шик, Вернер

Тоттенхем: Льоріс — Ор’э (Феган-Волкот, 90+1), Альдервейрельд, Танганга, Сессеньон — Дайер, Вінкс — Ло Чельсо (Фернандеш, 80), Аллі, Ламела — Моура

Попереджені: Лаймер, Забітцер — Сессеньон, Вінкс, Танганга, Аллі

Перший матч між командами завершився з рахунком 1:0 на користь РБ Лейпциг.

Редактор: Євген Нещерет