Реал переміг Аталанту Малиновського та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

16 березня 2021, 23:56

Реал переграв Аталанту з результатом 3:1 у матчі-відповіді та із загальним рахунком 4:1 вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Початок гри залишився за гостями, але саме вони пропустили на 34-й хвилині, коли помилився їхній воротар Спортьєлло, в результаті чого відзначився Бензема після пасу Модріча.

Мадридська команда могла подвоїти перевагу ще на початку другого тайму, але Вінісіус свій момент не реалізував, а вже наприкінці години гри це зробив Рамос точним ударом із пенальті.

Після цього по два шанси забити не використали Бензема у Реала та Сапата в Аталанти, проте бергамаскі зуміли розмочити рахунок завдяки голу Муріеля на 83-й хвилині.

І все ж, чемпіон Іспанії не дозволив супернику встановити рівновагу після того, як майже відразу м’яч забив Асенсіо, завдяки чому поставив крапку в протистоянні.

Реал — Аталанта 3:1 (перший матч — 1:0)

Голи: Бензема, 34, Рамос, 60 (з пенальті), Асенсіо, 85 — Муріель, 83

Реал: Куртуа — Васкес, Варан, Рамос (Мілітао, 64), Начо, Менді - Вальверде (Асенсіо, 82), Кроос, Модріч — Бензема, Вінісіус (Родріго, 69)

Аталанта: Спортьєлло — Толой (Паломіно, 61), Ромеро, Джимшіті - Меле, де Роон, Пессіна (Кальдара, 84), Госенс (Ілічіч, 57) — Малиновський, Пашаліч (Сапата, 46) — Муріель (Міранчук, 84)

Попереджені: Вальверде, Начо, Кроос — Толой

В іншому матчі дня Манчестер Сіті переміг в грі-відповіді Боруссію Менхенгладбах — 2:0, і з загальним рахунком 4:0 вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.