Реал переміг Ліверпуль у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів

6 квітня 2021, 23:51

У першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал на своєму полі переміг Ліверпуль з рахунком 3:1.

Господарі з самого початку гри позначили свою перевагу, і вже на 13-й хвилині м'яч після удару Менді пройшов повз стійку.

І все ж, не минуло й півгодини після стартового свистка, як мадридська команда відкрила рахунок, коли чудовий довгий пас вдався Кроосу, на який відгукнувся Вінісіус і пробив точно в сітку.

Реал не зупинився на досягнутому і подвоїв перевагу на 36-й хвилині: після помилки Александера-Арнольда куля потрапила до Асенсіо, а той відправив її в ворота.

На початку другого тайму гостям вдалося скоротити відставання до мінімуму. Це Жота за допомогою рикошету знайшов пасом Салаха, а той записав своє ім'я на табло.

Господарі відновили статус-кво на 65-й хвилині, коли Модріч віддав під удар Вінісіуса, який в один дотик пробив точно в кут.

У час, що залишився Реал дисципліновано відзахищався і не дозволив Ліверпулю знову скоротити рахунок.

Реал - Ліверпуль 3:1

Голи: Вінісіус, 27, 65, Асенсіо, 36 - Салах, 51