Українець серед переможців. Реал здолав Ліверпуль і в рекордний 14-й раз виграв Лігу чемпіонів

29 травня, 00:31
Реал знову на вершині Європи (Фото:REUTERS/Lee Smith)

Мадридський Реал обіграв англійський Ліверпуль у фіналі Ліги чемпіонів з рахунком 1:0 та став переможцем турніру.

Перший тайм пройшов за помітної переваги «червоних». У них найреальніший шанс забити не використав Садіо Мане — його удар припав у стійку.

Реал у перші 45 хвилин гри в атаці себе проявити не зміг. Наприкінці тайму він, щоправда, навіть забив, але після перегляду відеоповтору моменту гол Каріма Бензема було скасовано.

А ось після перерви вершкові забили вже за правилами. Федеріко Вальверде з правого флангу віддав пас у центр карного майданчика на Вінісіуса Жуніора, а той пробив повз Аліссона Беккера.

У Ліверпуля були моменти, щоб відігратися, але цього вечора неймовірно у воротах іспанців діяв Тібо Куртуа.

Для Реала ця перемога стала вже 14-ю у турнірі. Це рекорд. У найближчого переслідувача в особі Мілана — сім трофеїв.

Український воротар мадридців Андрій Лунін весь матч провів у запасі, але також відсвяткував успіх разом із командою.

Ліверпуль — Реал 0:1
Гол: Вінісіус Жуніор, 59

Раніше головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп присвятив фінал Ліги чемпіонів із мадридським Реалом народу України.

Редактор: Євген Нещерет