Шахтар за непоганої гри зазнав ще однієї поразки від Реала в Лізі чемпіонів

3 листопада 2021, 21:37
Шахтар не зміг уникнути поразки в Мадриді (Фото:REUTERS/Sergio Perez)

Шахтар з рахунком 1:2 програв на виїзді Реалу в матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі ледь не відкрили рахунок на 5-й хвилині, коли Модріч з кількох метрів розстрілював ворота Шахтаря, але Трубін неймовірним чином зреагував на удар хорвата.

Незабаром гості відповіли своїм моментом, який міг стати результатним. Це Алан Патрік пробив здалеку, проте влучив у стійку.

І все ж, свого наприкінці першої чверті години гри домігся саме Реал після того, як Трубін віддав пас на Марлона, того обікрав Вінісіус і прострелив на Бензема, якому залишалося лише потрапити у ворота.

В кінці першого тайму Фернандо відновив рівновагу, хоча міг зробити це ще на 33-й хвилині, коли в один дотик пробив під перекладину після передачі Алана Патріка.

Пізніше бразилець втратив ще один момент, і за цю марнотратність Шахтар був покараний голом Бензема наприкінці години гри — французу асистував Вінісіус.

У час, що залишився, Степаненко і Судаков могли принести гостям нічию, але постріл першого був вище воріт, а удар другого парирував Куртуа.

2:1 — Шахтар залишається на останньому місці у групі D з одним балом. Реал із дев’ятьма очками залишається лідером квартету, випереджаючи Інтер та Шериф.

Реал — Шахтар 2:1

Голи: Бензема, 14, 61 — Фернандо, 39