Ліга чемпіонів. Роналду вирвав для Манчестер Юнайтед драматичну перемогу, Баварія зміцнила лідерство у групі Динамо — відео

21 жовтня 2021, 00:21

Відбулися матчі третього туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G, H.

У групі Е, де виступає київське Динамо, Баварія розгромила Бенфіку з рахунком 4:0 та з дев’ятьма очками впевнено лідирує у квартеті. Український нападник «орлів» Роман Ярмчук вийшов у старті та був замінений на 76-й хвилині.

Справжня драма розгорілася в матчі Манчестер Юнайтед — Аталанта. Італійський клуб вів у рахунку 2:0, але не зумів вивезти з Манчестера навіть нічию. Переможний гол у складі «червоних дияволів» наприкінці матчу забив Кріштіану Роналду.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський з’явився на полі на 68-й хвилині, але нічим своїй команді допомогти не зумів. У іншому матчі групи F Вільярреал розгромив Янг Бойз — 4:1.

У квартеті G Зальцбург обіграв Вольфсбург з рахунком 3:1, а Лілль та Севілья переможця не визначили 0:0.

У групі Н Челсі розгромив Мальме 4:0, а Ювентус обіграв Зеніт 1:0, здобувши третю перемогу поспіль.

Голи: Крістенсен, 9, Жоржинью, 21 (пен), 57 (пен), Хаверц, 48

Раніше Динамо з рахунком 0:1 зазнало поразки від Барселони на виїзді в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.