Ліга чемпіонів. Баварія та Ювентус вийшли до 1/8 фіналу, Роналду дублем врятував Манчестер Юнайтед в Італії - відео

3 листопада 2021, 00:21
Левандовськи продовжує бити рекорди (Фото:ФК Баварія/Instagram)

Відбулися матчі четвертого туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G, H.

Баварія після легкої домашньої перемоги над Бенфікою (5:2) достроково виграла групу Е. Роберт Левандовскі у 100-му матчі у турнірі забив три м’ячі та не реалізував пенальті, а український нападник Бенфіки Роман Яремчук відіграв 64 хвилини та нічим не запам’ятався.

Манчестер Юнайтед завдяки черговим голам Кріштіану Роналду виборов нічию у виїзному матчі з Аталантою (2:2) і залишився на першому місці в групі F. Український півзахисник господарів Руслан Малиновський на поле не вийшов.

У групі G загострилася боротьба за плей-офф — Лілль і Вольфбсрг здобули перші перемоги в турнірі і наблизилися до лідера Зальцбурга.

У групі H фаворити знову не відступилися — Челсі на виїзді мінімально обіграв Мальме (1:0), а Ювентус у результативному матчі з дублем Пауло Дібали розібрався із Зенітом (4:2). Ярослав Ракицький провів на полі 74 хвилини.

Ювентус — Зеніт 4:2

Голи: Дібала, 11, 58 (з пенальті), К'єза, 74, Мората, 82 — Бонуччі, 26 (автогол), Азмун, 90+2

В ще одному матчі дня Динамо з рахунком 0:1 зазнало поразки від Барселони вдома.

Редактор: Іван Мартинов