Ліга чемпіонів. Українець допоміг Брюгге створити сенсацію в матчі проти ПСЖ з Мессі, Ліверпуль обіграв Мілан — відео

16 вересня 2021, 00:08

Відбулися матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах А, В, С та D.

ПСЖ сенсаційно втратив очки в грі з Брюгге, у складі якого гольовим пасом відзначився захисник збірної України Едуард Соболь. На гол Андера Ерерри Брюгге відповів влучним ударом Ганса Ванакена, який скористався пасом Соболя.

Паризькому клубу не допоміг навіть Ліонель Мессі, який вийшов у стартовому складі та провів на полі весь поєдинок.

У іншому матчі групи А Манчестер Сіті із українцем Олександром Зінченком у складі стартував у турнірі з перемоги над Лейпцигом з рахунком 6:3. Зінченко відіграв весь матч, заробивши жовту картку на 12-й хвилині.

У групі В Ліверпуль переміг Мілан з рахунком 3:2, а Атлетіко розійшовся миром з Порту — 0:0.

У квартеті С Аякс на виїзді розгромив Спортінг — 5:1, а Боруссія Дортмунд перемогла Бешикташ — 2:1.

У групі D, в якій виступає донецький Шахтар, Реал на останніх хвилинах вирвав перемогу над Інтером — 1:0.

Результати матчів:

Група А

Манчестер Сіті — Лейпциг 6:3
Голи: Аке, 16, Мукіеле, 28 (авт), Марез, 45+2, Гріліш, 56, Канселу, 75, Габріел Жезус, 85 — Нкунку, 42, 51, 74
Вилучення: Анхеліно, 79 (Лейпциг)

Брюгге — ПСЖ 1:1
Голи: Ванакен, 27 — Еррера, 15

Група В

Ліверпуль — Мілан 3:2
Голи: Томорі, 9 (авт), Салах, 49, Хендерсон, 69 — Ребіч, 42, Діас, 44
Нереалізований пенальті: Салах, 14 (Ліверпуль)

Гол: Родріго, 90

У групі D Реал із рахунком 1:0 вирвав перемогу в Інтера на виїзді. Раніше в цьому ж квартеті Шахтар сенсаційно поступився Шерифу (0:2) у першому турі Ліги чемпіонів.