Барселона зазнала розгрому від ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

16 лютого 2021, 23:50

Барселона з рахунком 1:4 поступилася на своєму полі ПСЖ в першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Уже протягом першої чверті години кожна з команд могла вийти вперед, але Грізманн та Ікарді втратили свої шанси, опинившись одні перед воротарями суперників.

На 27-й хвилині господарям вдалося відкрити рахунок, коли Мессі реалізував пенальті, проте вже через п'ять хвилин Мбаппе відновив рівновагу ударом у ближній кут.

Втративши ще кілька моментів, ПСЖ вийшов уперед наприкінці півгодини гри з гаком після того, як Мбаппе опинився першим на м'ячі після перерваного опонентами прострілу.

У час, що залишився чемпіон Франції довів свою перевагу до розгромного. Спершу відзначився Кін, а потім Мбаппе оформив хет-трик.

Поєдинок-відповідь команди проведуть 10 березня на полі ПСЖ.

Барселона - ПСЖ 1:4

Голи: Мессі, 27 (з пенальті) - Мбаппе, 32, 65, 85, Кін, 70