Динамо зазнало розгрому від Ювентуса в Лізі чемпіонів

2 грудня 2020, 23:50

Динамо з рахунком 0:3 поступилося на виїзді Ювентусу в матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі з перших хвилин позначили своє домінування на полі, але для того, щоб відкрити рахунок, їм знадобилася більше третини години гри.

Це Алекс Сандро на 21-й хвилині навісив у штрафну Динамо, а там К'єза відгукнувся на передачу й головою пробив точно в сітку ворот української команди.

Згодом Роналду міг подвоїти перевагу, влучивши в поперечину, тоді як Циганков втратив чудовий шанс відновити рівновагу на 41-й хвилині, але влучив у воротаря суперника.

На 57-му оберті секундної стрілки Роналду домігся-таки свого, вдало зігравши на добиванні. А трохи пізніше рахунок став 3:0 — голом відзначився Мората.

Після поразки Динамо з одним балом залишається на третьому місці в групі G, випереджаючи четвертий Ференцварош за різницею м’ячів за тур до завершення групового раунду.

Ювентус — Динамо 3:0

Голи: К'єза, 21, Роналду, 57, Мората, 66

Ювентус: Щесни — Демірал (Драгузін, 68), Бонуччі (Даніло, 62), де Лігт — К'єза (Кулусевскі, 76), Бентанкур (Артур, 76), Ремсі (Бернардескі, 62), Маккенні, Алекс Сандро — Мората, Роналду

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко (Караваєв, 84) — Шепелєв (Гармаш, 72), Сидорчук, Шапаренко — Циганков (Лєднєв, 90+1), Вербич (Супряга, 72), Родрігес (де Пена, 72)

Попереджені: Бентанкур — Забарний, Шапаренко