Шахтар зазнав ще однієї розгромної поразки від Боруссії Менхенгладбах у Лізі чемпіонів

25 листопада 2020, 21:44

Шахтар із рахунком 0:4 зазнав поразки від Боруссії Менхенгладбах у гостьовому матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів після розгрому 0:6 у домашній грі.

Господарі з перших хвилин навалилися на ворота гостей, і лише реакція Пятова та неточність Нойхауса врятувала донецьку команду від більш швидкого пропущеного м’яча.

Проте, Гладбах домігся свого на 17-й хвилині, коли Штіндль реалізував пенальті, призначений за фол Кривцова на Тюрамі.

Не реалізувавши ще два моменти, Боруссія забила наприкінці півгодини гри з гаком. Це той же Штіндль зробив навіс з кутового, а Ельведі головою переправив м’яч у сітку.

У доданий до першого тайму час рахунок став 3:0, коли захисники Шахтаря дозволили Емболо пробити ножицями з воротарського майданчика.

Четвертий м’яч у ворота чемпіона України був забитий на 77-й хвилині після того, як Вендт зробив навіс зі штрафного, а снаряд, нікого не торкнувшись, залетів у дальній кут воріт.

Боруссія М — Шахтар 4:0

Голи: Штіндль, 17 (з пен.), Ельведі, 34, Емболо, 45+1, Вендт, 77

Боруссія М: Зоммер — Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт — Нойхаус (Закарія, 69), Крамер, Лазаро (Херрманн, 69) — Тюрам (Траоре, 83), Штіндль (Бенеш, 80), Емболо (Плеа, 70)

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко — Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 81) — Тете, Марлос (Маркос Антоніо, 70), Соломон (Фернандо, 59) — Мораес

Попереджені: Лазаро — Степаненко, Лайнер

Шахтар з чотирма пунктами опустився на третє місце групи B, відстаючи від лідера Боруссії на чотири очки. Другим після гостьової перемоги над Інтером (два бали) з рахунком 2:0 став Реал, який на три пункти випереджає донецьку команду.