Шахтар не без везіння стримав Інтер і залишився лідером групи в Лізі чемпіонів

27 жовтня 2020, 21:47

Шахтар у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів зіграв на своєму полі внічию 0:0 з Інтером.

Після стартової ініціативи, що була в господарів поля, нею заволоділи гості, які могли відкрити рахунок вже на 16-й хвилині, але не досягли успіху.

Це Лукаку обіграв Хочолаву, проте удар бельгійця парирував Трубін, після чого м’яч знову опинився у форварда і він продовжив атаку пасом на Бареллу, а той вистрілив у поперечину.

На 22-му оберті секундної стрілки вже нападник міланської команди втратив момент для взяття чужих воріт, коли пробив поруч зі стійкою головою.

Наприкінці першого тайму донецький колектив знову врятувала поперечина, і знову забивати міг Лукаку, який потужно вистрілив зі штрафного, але Трубін перевів м’яч у каркас власної рамки.

Промахи із забійних позицій продовжували переслідувати Інтер після перерви. Так, на 54-й хвилині голкіпер Шахтаря парирував удар Брозовіча, м’яч відлетів до Мартінеса, але той не влучив у порожні ворота.

Поступово чемпіону України вдалося відсунути гру від своїх воріт і втримати нічию 0:0, яка зберегла за ним перше місце в групі B з чотирма очками.

Шахтар — Інтер 0:0

Шахтар: Трубін — Додо, Бондар, Хочолава (Матвієнко, 62), Корнієнко — Майкон, Маркос Антоніо — Марлос (Алан Патрік, 87), Соломон, Тете — Дентіньйо (Тайсон, 15)

Інтер: Хандановіч — Д`Амброзіо (Дарміан, 79), де Врей, Бастоні - Хакімі, Барелла, Брозовіч, Відаль (Еріксен, 79), Янг (Пінамонті, 85) — Лукаку, Мартінес (Перішич, 72)

Попереджені: Бастоні, Відаль