Динамо втратило гостьову перемогу над Ференцварошем у Лізі чемпіонів

28 жовтня 2020, 23:51

Динамо у виїзному матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів зіграло внічию 2:2 проти Ференцвароша, ведучи з рахунком 2:0 по ходу гри.

Гра почалася без будь-якої розвідки, і вже на 19-й хвилині гості могли відкрити рахунок, але Дібус впорався з ударом Караваєва, а Супряга не зіграв на добиванні.

Проте, на 27-му оберті секундної стрілки київська команда заробила пенальті за гру рукою українського півзахисника Ігоря Харатіна — Циганков реалізував 11-метровий.

Господарі спробували відновити рівновагу, але в підсумку пропустили самі наприкінці першого тайму. На простріл Буяльського відгукнувся де Пена, який замкнув ліву стійку.

Угорському клубу вдалося повернути мінімальну різницю в рахунку наприкінці майже години гри. Це українець Зубков віддав пас на Нгуена, а той точно пробив у дальній кут.

Положення Динамо на 86-й хвилині лише погіршилося, коли Сидорчук пішов прямою ногою проти Ловренчіча, за що отримав вилучення.

Це коштувало українській команді пропущеного гола й перемоги, оскільки на 90-й хвилині Болі приніс Ференцварошу нічию — 2:2.

Результат залишає Динамо на 3-му місці групи G із одним балом. Стільки ж — в четвертого Ференцвароша, який має гіршу різницю м’ячів. Лідирує з шістьма очками Барселона, на другій позиції з трьома — Ювентус.

Ференцварош — Динамо 2:2

Голи: Нгуен, 59, Болі, 90 — Циганков, 28 (з пен.), де Пена, 41

Ференцварош: Дібус — Ловренчіч (Ботка, 86), Блажич, Ковачевіч (Двалі, 86), Хайстер — Сомаліа, Шигер (Мак, 73), Харатін (Лайдуні, 65) — Зубков, Ісаел (Болі, 73), Нгуен

Динамо: Бойко — Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв — Сидорчук — Циганков (Родрігеш, 90+3), Шапаренко (Белуце, 89), Буяльський (Гармаш, 82), де Пена — Супряга (Вербич, 89)

Попереджені: Сомаліа, Хайстер, Харатін, Лайдуні, Нгуен — Сидорчук, Буяльський

Вилучений Сидорчук (Динамо) (повторне попередження)