Шахтар зазнав нищівного розгрому від Боруссії Менхенгладбах у Києві

3 листопада 2020, 21:42

Шахтар із рахунком 0:6 програв Боруссії Менхенгладбах у домашньому матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі пропустили вже на 8-й хвилині, коли Лайнер прострілив із правого флангу на Плеа, а той в один дотик відправив м’яч у кут воріт.

На 17-му оберті секундної стрілки рахунок став 0:2. Це Крамер пробив з-за меж штрафного, м’яч зрикошетив від ноги Бондаря й влетів у сітку.

Не минуло й півгодини після початку гри, як результат досяг розгромного, коли Плеа завдав дальнього удару метрів із 20-ти і влучив у дев’ятку.

Боруссія забила четвертий м’яч ще до перерви завдяки Бенсабайні, який виграв боротьбу у Бондаря під час кутового та ногою відправив м’яч у сітку.

Погіршили і так тяжку ситуацію для чемпіона України в другому таймі голи Штіндля на 65-й та Плеа на 79-й хвилинах.

Після цієї поразки Шахтар опустився з першого на друге місце групи B, в іншому матчі якої Реал на своєму полі з рахунком 3:2 переміг Інтер.

Шахтар — Боруссія М 0:6

Голи: Плеа, 8, 26, 79, Крамер, 17, Бенсебайні, 44, Штіндль, 65

Шахтар: Трубін — Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко — Майкон (Степаненко, 69), Маркос Антоніо (Алан Патрік, 46) — Марлос (Коваленко, 46), Соломон, Тете — Тайсон (Мораес, 46)

Боруссія М: Зоммер — Лайнер (Ланг, 82), Ельведі (Янчке, 82), Гінтер, Бенсебайні - Крамер, Нойхаус — Хофманн (Лазаро, 74), Штіндль (Вольф, 69), Тюрам — Плеа (Траоре, 82)

Попереджені: Хочолава, Соломон — Ланг