Динамо розгромило Гент і вперше за чотири роки вийшло в груповий етап Ліги чемпіонів

29 вересня 2020, 23:50

Динамо з рахунком 3:0 розгромило на своєму полі Гент у матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги чемпіонів та вперше з 2016 року пробилося до основного раунду турніру.

Господарі забили вже на 9-й хвилині. Це Буяльський віддав пас на Супрягу, той прострілив назад на партнера, який п’ятою відправив м’яч у ворота.

До того, як рахунок став 2:0 гості втратили два моменти, але забити також міг і Шапаренко, що влучив у стійку, поки де Пена не реалізував пенальті, пробивши в самий кут.

На початку другого тайму Динамо довело справу до розгрому, коли Супряга проривався крізь захисників в чужу штрафну, але його збили, а Родрігеш реалізував 11-метровий.

У час, що залишився Гент створив кілька моментів, щоб розмочити рахунок, але свого не добився. Київський клуб зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів, де також виступить Шахтар.

Динамо — Гент 3:0 (перший матч — 2:1)

Голи: Буяльський, 9, де Пена, 36 (пен.), Родрігеш, 49 (пен.)

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв — Сидорчук — Родрігес (Циганков, 60), Шапаренко (Андрієвський, 77), Буяльський, де Пена (Вербич, 60) — Супряга

Гент: Руф — Кастро-Монтес (Ботака 65), Пластун, Нгадеу-Нгаджу, Фортуна — Овусу (Маррех, 54), Дорш — Букарі, Кляйндінст, Ньянгбо — Депуатр (Самуаз, 74)

Попереджені: Кастро-Монтес, Пластун, Фортуна