Шахтар пройшов до раунду плей-офф Ліги чемпіонів після ще однієї перемоги над Генком

10 серпня 2021, 22:25

Шахтар із рахунком 2:1 переміг бельгійський Генк у матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів (перший матч — 2:1).

Віце-чемпіон України ледь не вийшов вперед вже на 4-й хвилині, коли Тете вийшов практично один на один, але голкіпер парирував його удар.

Гості відповіли небезпечним пострілом Бонгонда, який пробив поруч із дальньою стійкою, після чого ще два моменти втратили господарі - промахнулися Тете і Алан Патрік.

На 27-й хвилині Шахтар домігся-таки свого. Це Додо віддав на Тете, той прострілив на Траоре, який в один дотик відправив м’яч у сітку.

Генк намагався відігратися, і відразу два шанси не використав Хейнен, який міг забити м’яч ще перед першим голом суперника.

Крім того, після того, як свій момент не реалізував Тете, лише поперечина врятувала донецький клуб після удару Онуачу головою.

На 77-й хвилині Шахтар подвоїв свою перевагу, коли Коноплянка і Траоре не зуміли відправити м’яч у сітку після прострілу Тете, але снаряд відскочив до Маркоса Антоніо, який добив його у ворота.

Все, чого досяг Генк — це забити один м’яч на 90-й хвилині - відзначився Дессерс. У раунді плей-офф Шахтар зіграє з представником Франції Монако, який пройшов чеську Спарту Прага із загальним рахунком 5:1.

Шахтар — Генк 2:1 (перший матч — 2:1)

Голи: Траоре, 27, Маркос Антоніо, 77 — Дессерс, 90