Шахтар сенсаційно втратив перемогу над Шерифом на прощання з Лігою чемпіонів і єврокубками

7 грудня 2021, 23:56

Шахтар сенсаційно з рахунком 1:1 зіграв на своєму полі з молдавським Шерифом у заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів та попрощався з єврокубками до наступного сезону.

Донецька команда втратила одразу два моменти в дебюті поєдинку, але спочатку вище воріт пробив Бондар, а потім не влучив у рамку Соломон.

До того, як годинникова стрілка подолала півгодини гри, господарі могли відзначитися ще мінімум двічі, але після удару Марлоса гостей врятував воротар Атанасіадіс, а Соломон потрапив у хрестовину.

І все ж, Шахтар досяг свого на 42-й хвилині, коли Фернандо прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника спиною до воріт, розвернувся і пробив у дальній кут.

Шериф організував гострий момент на початку другого тайму завдяки контратаці, яку ударом з лінії штрафного майданчика над перекладиною завершував Бруно.

Наприкінці години гри донецький клуб втратив ще два моменти, щоб збільшити свою перевагу, проте Тете не влучив у ворота, а Мудрик не зумів переграти голкіпера опонентів після виходу віч-на-віч із ним.

Шахтар поплатився за погану реалізацію моментів, коли на 90+3 хвилині пропустив від Ніколова. Тим самим українська команда залишилася без перемог із двома балами на останньому місці в групі Ліги чемпіонів.

Шахтар — Шериф 1:1

Голи: Фернандо, 42 — Ніколов, 90+3

Шахтар: Пятов (Шевченко, 86) — Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко (Ісмаїлі, 67) — Маркос Антоніо — Марлос, Бондаренко (Майкон, 66), Судаков (Тете, 46), Соломон — Фернандо (Мудрик, 46)

Шериф: Атанасіадіс — Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано — Тілль, Коловос (Ніколов, 46), Аддо — А. Траоре, Янсане, Бруно

Попереджені: Фернандо, Мудрик — Аддо, Дуланто