Шахтар втратив провідного гравця, але стримав Інтер у напруженому матчі Ліги чемпіонів

28 вересня 2021, 21:39

Шахтар зіграв внічию 0:0 з Інтером на своєму полі в рамках другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Господарі ледь не відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли Соломон протягнув м’яч, змістився в центр і пробив, але м’яч після його удару просвистів поруч зі стійкою.

Стартовий порив Шахтаря серйозно збила важка травма його центрфорварда Траоре, якого забрали з поля на носилках на 11-й хвилині.

Відразу після цього гості могли вийти вперед, проте Баррелла влучив у поперечину. У відповідь наприкінці третини години гри хороший момент втратив Тете.

До перерві команди не реалізували ще по одній можливості забити: в Шахтаря змастив Педріньо, тоді як в Інтера — Джеко.

У другому таймі суперники продовжували уколювати один одного гострими моментами, але в кожному випадку м’яч вперто не йшов у ворота — невдач зазнали той же Педріньо і Мартінес у міланців.

У кінці матчу Інтер міг вирвати перемогу, проте двічі Шахтар рятувала реакція Андрія Пятова в воротах.

Шахтар — Інтер 0:0

Шахтар: Пятов — Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі (Кривцов, 78) — Майкон, Степаненко — Педріньо, Алан Патрік (Марлос, 85), Соломон (Мудрик, 78) — Л. Траоре (Тете, 11)

Інтер: Хандановіч — Шкріняр, де Врей, Бастоні - Думфріс, Барелла, Брозовіч (Чалханоглу, 55), Весіно (Гальярдіні, 81), Дімарко (Перішич, 82) — Джеко (Корреа, 55), Мартінес (Санчес, 71)

Попереджений: Думфріс

За підсумками двох турів Шахтар із одним балом посідає останнє, четверте місце в групі D. Стільки ж очок у третього в квартеті Інтера. Шериф і Реал з трьома балами йдуть на першій і другій рядках відповідно.