Шахтар у драматичному матчі з Монако завоював путівку в груповий етап Ліги чемпіонів

26 серпня 2021, 00:41

Донецький Шахтар зіграв внічию 2:2 з Монако у матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів та за підсумками двох поєдинків вийшов у груповий етап.

Після перемоги в першому матчі з рахунком 1:0 Шахтар влаштовувала нічия, однак «гірники» розпочали поєдинок не найкращим чином, пропустивши в першому таймі два голи.

На 18-й хвилині Пятов впорався з ударом Фолланда, але на підборі виявився Бен Йеддер, який в один дотик добив м’яч у ворота.

На 39-й хвилині французький нападник оформив дубль, замкнувши простріл Кайо.

На 75-й хвилині «гірникам» провели класну комбінацію за участю Ісмаїлі, Траоре і Марлоса, яка завершилася точним ударом останнього в ближній кут.

Матч перейшов у овертайм, де Шахтарю вдалося зрівняти рахунок.

На 114-й хвилині Мудрик підхопив м’яч, увірвався в штрафний і прострілив, але влучив у Агілара, від якого круглий влетів у ворота.

У підсумку матч завершився з рахунком 2:2, який влаштував донецьку команду.

Також учасниками групового етапу стали Шериф, який очолює український тренер Юрій Вернидуб, та Зальцбург.

Шахтар* — Монако 2:2 (перший матч — 1:0)
Голи: Марлос, 75, Агілар, 114 (авт) — Бен Єддер, 18, 39

Брондбю — Зальцбург* 1:2 (перший матч — 1:2)
Голи: Максе, 62 — Шешко, 4, Ааронсон, 10

Динамо Загреб — Шериф* 0:0 (перший матч — 0:3)

Напередодні учасниками групового раунду Ліги чемпіонів стали Бенфіка, Мальме та Янг Бойз.