Гол Маліновського не допоміг. Вільярреал став останнім учасником 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — відео

9 грудня 2021, 22:00
Маліновський (праворуч) забив, але Аталанта вилетіла з Ліги чемпіонів (Фото:REUTERS/Alberto Lingria)

Вільярреал у заключному турі групового етапу з рахунком 3:2 переміг на виїзді Аталанту та став останнім учасником плей-оф Ліги чемпіонів.

Господарі поля, в стартовому складі яких не було півзахисника збірної України Руслана Маліновського, пропустили вже на 3-й хвилині матчу, коли після передачі Дані Парехо відзначився Арно Груневелд.

Італійський клуб спробував відігратися, але пропустив другий м’яч на 42-й хвилині після того, як з пасу Мої Гомеса м’яч забив Етьєн Капу.

На початку другого тайму іспанська команда довела рахунок до розгромного — дубль оформив той самий Груневелд, якому асистував Жерар Морено.

Аталанта забила на 71-й хвилині, коли після передачі Меле відзначився Маліновський, а на 80-й хвилині Сапата звів відставання до мінімуму.

Перемога дозволила Вільярреалу посісти друге місце в групі F позаду Манчестер Юнайтед, випередивши на чотири очки Аталанту, яка продовжить виступи в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Аталанта — Вільярреал 2:3

Голи: Маліновський, 71, Сапата, 80 — Груневелд, 3, 51, Капу, 42

Flashscore

До 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вийшли:

Атлетіко, Реал, Вільярреал (усі — Іспанія), Аякс (Нідерланди), Баварія (Німеччина), Бенфіка, Спортінг Лісабон (обидва — Португалія), Зальцбург (Австрія), Інтер, Ювентус (обидва — Італія), Ліверпуль, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Челсі сі — Англія), Лілль, ПСЖ (обидва — Франція).

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 13 грудня.

Напередодні в плей-оф Ліги чемпіонів пробилися Бенфіка, Зальцбург і Лілль. Раніше до 1/8 фіналу головного єврокубку вийшов Атлетіко.