Ліга чемпіонів. Аталанта Малиновського вийшла в чвертьфінал після феєричного матчу

11 березня 2020, 00:04

Аталанта в феєричному поєдинку перемогла 4:3 на виїзді Валенсію та за підсумками всієї дуелі з рахунком 8:4 вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Гості вийшли вперед вже на 3-й хвилині, коли Ілічіч реалізував пенальті за порушенням на ньому ж. Але під кінець першої третини години Гамейро відновив рівновагу.

На 42-му оберті секундної стрілки італійська команда заробила ще один 11-метровий, але тепер уже за гру рукою Діакабі - Ілічіч знову був точний.

Іспанський колектив зумів зрівняти рахунок на 51-й хвилині - дубль оформив Гамейро, після чого — навіть вийти вперед завдяки голу Феррана Торреса.

Проте, вже через три оберти секундної стрілки Ілічіч оформив хет-трик, а на на 82-й хвилині словенець забив свій четвертий м’яч, коли йому асистував Фройлер.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський почав гру в запасі, на 78-й хвилині з’явився на заміну, проте результативними діями не відзначився.

Валенсія — Аталанта 3:4 (перший матч — 1:4)
Голи: Гамейро, 21, 51, Торрес, 67 — Ілічіч, 3 (з пенальті), 43 (з пенальті), 71, 82

Валенсія: Сіллессен — Васс, Коклен (Черишев, 74), Діакабі (Гедеш, 46), Гайя — Торрес, Парехо, Кондогбія, Солер — Родріго (Флоренці, 79), Гамейро

Аталанта: Спортьєлло — Джимсіті, Кальдара, Паломіно — Хатебур, де Роон (Сапата, 45), Фройлер, Госенс — Пашаліч (Тамезе, 83) — Ілічіч, А. Гомес (Малиновський, 78)

Попереджені: Коклен, Діакабі, Кондогбія, Васс — Фройлер