Брюгге — Динамо. Відео голу і огляд матчу

6 серпня 2019, 23:35

Динамо програло на виїзді Брюгге в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 0:1.

У перую чверть години команди втратили по два вірних моменти забити в ворота суперника, коли близькими до мети були Олександр Караваєв і Артем Бєсєдін у гостей, а також Еммануель Бонавентуре та Девід Окереке в господарів.

Голу довелося чекати до 67-й хвилини. Це Ханс Ванакен реалізував пенальті в ворота київської команди за порушення правил Караваєвим у власному штрафному.

В другому таймі Динамо могло зрівняти рахунок, але після удару Жерсона Родрігеса і рикошету від суперника гравці Брюгге не дозволили снаряду перетнути лінію власної рамки.

Ще один момент для того, щоб відновити рівновагу в кінцівці гри мав Карлос де Пена, проте пробив вище воріт Брюгге.

Матч-відповідь відбудеться 13 серпня в Києві.