Ліга чемпіонів. Шахтар став лідером після драматичної нічиєї суперників, Баварія і Ліверпуль стартували з перемог — відео

22 жовтня 2020, 00:00

Відбулися матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах А, В, С і D.

Мюнхенська Баварія вдома розгромила мадридський Атлетіко з рахунком 4:0. Німецький клуб забив по два голи у кожному з таймів — дублем відзначився Коман, ще по голу забили Горецка та Толіссо.

Суперники Шахтаря по групі В міланський Інтер та менхенгладбахська Борусія зіграли внічию 2:2, що дозволило донеччанам після перемоги над Реалом очолити квартет. Команди у Мілані видали драматичну кінцівку — на 84-й хвилині гості вийшли вперед 2:1 і були близькі до сенсаційної перемоги, але на 90-й хвилині Лукаку врятував для «нерадзуррі» нічию.

У групі С Манчестер Сіті без допомоги українця Олександра Зінченка переміг Порту 3:1, а Олімпіакос на останніх хвилинах вирвав перемогу над Марселем — 1:0.

У квартеті D Ліверпуль мінімально на виїзді переміг Аякс 1:0, а Аталанта розгромила Мідтьюлланн 4:0. Український півзахисник бергамасків Руслан Малиновський участі в матчі не брав через стан здоров’я.

Гол: Тальяфіко, 35 (авт)

Раніше в рамках першого туру Ліги чемпіонів донецький Шахтар сенсаційно на виїзді переміг мадридський Реал 3:2, а напередодні київське Динамо вдома програло туринському Ювентусу 0:2.