Ювентус не зумів перемогти Вільярреал у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — відео

22 лютого, 23:58
Вільярреал та Ювентус завершили миром перший матч (Фото:REUTERS/Pablo Morano)

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Ювентус на виїзді зіграв унічию 1:1 із Вільярреалом.

Гості вийшли вперед уже на 1-й хвилині, коли Влахович отримав пас із глибини поля та другим дотиком відправив м’яч у дальній кут.

Господарі поля ледь не зрівняли рахунок наприкінці майже чверті години гри після того, як Ло Чельсо влучив у захисника суперника, від якого м’яч зрикошетив у стійку та вилетів за межі поля.

Майже відразу ж левантійці згаяли ще один момент, щоб відновити рівновагу — це Данджума міг стати автором шедевра, але його удар п’ятою забрав голкіпер.

У дебюті другого тайму забивати могли вже туринці: Маккенні віддав класний пас на Морату, а той у дотик пробив поряд зі стійкою.

І все ж, наприкінці години гри з лишком свого домігся Вільярреал, коли Парехо опинився сам у штрафному майданчику суперника, прийняв пас від Капу і пробив точно в ціль.

У час, що залишився, принести перемогу Ювентусу міг Влахович, однак його удар парирував Рульї. Матч-відповідь відбудеться 16 березня на полі італійського клубу.

Вільярреал — Ювентус 1:1

Голи: Парехо, 66 — Влахович, 1

В іншому матчі 1/8 фіналу Челсі на виїзді переміг Лілль із рахунком 2:0.