Порту в меншості сенсаційно вибив Ювентус із Ліги чемпіонів і вийшов у чвертьфінал

10 березня 2021, 00:44

Порту сенсаційно вибив Ювентус з Ліги чемпіонів завдяки виїзному голу із загальним рахунком 4:4 та вийшов до чвертьфіналу, програвши у матчі-відповіді 2:3.

Уже в дебюті гри суперники могли обмінятися голами, але удар Морати в гостей парирував Марчесін, а після пострілу Урібе господарів врятувала поперечина.

І все ж, на 19-й хвилині Порту вдалося відкрити рахунок. Це Олівейра ударом з пенальті, призначеного за фол Демірала, розвів снаряд і голкіпера опонентів по різних кутах.

Ювентус спробував відновити рівновагу, що вдалося на початку другого тайму. Це Роналду отримав пас в штрафному та відпасував на К'єзу — той відправив м’яч у дальню дев’ятку.

Визначальною стала 54-та хвилина, коли Таремі отримав другу жовту картку, вибивши м’яч після свистка, і залишив гостей у меншості.

Це дозволило господарям вийти вперед і зрівняти рахунок за сумою двох матчів після того, як Куадрадо навісив у штрафний, де К'єза головою відправив м’яч у ближній кут.

Ювентус мав шанси, щоб оформити путівку до чвертьфіналу за підсумками 90 хвилин, але не зумів їх реалізувати, внаслідок чого командам довелося провести додатковий час.

У другому екстра-таймі вирішальним виявився штрафний удар Олівейри, яким той вивів свою команду вперед за сумою двох матчів, після чого гол Рабйо лише подарував Ювентусу марну надію на чвертьфінал.

Ювентус — Порту 3:2 (перший матч — 1:2)

Голи: К'єза, 49, 63, Рабйо, 117 — Олівейра, 19 (з пенальті), 115

Ювентус: Щенсни — Куадрадо, Демірал, Бонуччі (де Лігт, 75), Алекс Сандро — Ремсі (Маккенні, 75), Рабйо, Артур (Кулусевскі, 101), К'єза (Бернардескі, 102) — Роналду, Мората

Порту: Марчесін — Манафа, Мбемба, Пепе, Санусі (Луїс Діас, 71) — Корона (Лейте, 118), Олівейра (Лум, 119), Урібе (Груйіч, 90), Отавіо (Сарр, 62) — Марега (Мартінес, 106), Таремі

Попереджені: К'єза, Куадрадо, Бернардескі, Кулусевскі - Отавіо, Таремі, Олівейра, Мбемба

Вилучений: Таремі (Порту)

Ще одним чвертьфіналістом Ліги чемпіонів раніше стала Боруссія Дортмунд, яка пройшла Севілью.