Баварія на 90-й хвилині уникла поразки у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Зальцбурга — відео

17 лютого, 00:07
Коман врятував Баварію від другої поразки поспіль (Фото:REUTERS/Andreas Gebert)

Австрійський Зальцбург та німецька Баварія не визначили найсильнішого (1:1) у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів .

Початок матчу пройшов не за сценарієм Баварії - Зальцбург вийшов уперед на 21-й хвилині, коли Адаму через дев’ять хвилин після появи на полі на заміну в контратаці отримав м’яч у штрафному майданчику і точно пробив у дальній кут.

Баварія мала велику ігрову перевагу, але розкрити оборону австрійців Роберту Левандовскі і компанії не вдавалося. Зальцбург періодично організовував контрвипади у відповідь і міг забивати другий, коли Павару на 81-й хвилині довелося виносити м’яч з порожніх воріт.

Після втраченого 100-відсоткового моменту господарі не дотерпіли і все ж таки пропустили. На останній хвилині основного часу Мюллер після навісу Павара зручно скинув м’яч під удар Коману, а француз із кількох метрів розстріляв ворота Зальцбурга.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Баварією і Зальцбургом пройде восьмого березня в Мюнхені.

Зальцбург — Баварія 1:1

Голи: Адаму, 21 — Коман, 90

Раніше в Лізі чемпіонів Ліверпуль у Мілані з рахунком 2:0 обіграв Інтер.

Редактор: Іван Мартинов