Ліга чемпіонів. Ліверпуль, Челсі і Дортмунд вийшли до 1/8 фіналу, Інтер і Аякс вилетіли, Зеніт залишився без єврокубків — відео

11 грудня 2019, 01:03

Після шостого туру завершився груповий раунд Ліги чемпіонів в чотирьох квартетах.

Чинний переможець турніру Ліверпуль у видовищному матчі переграв на виїзді Зальцбург з рахунком 2:0 завдяки голам Кейта і Салаха, завдяки чому вийшов у плей-офф з першого місця в групі E.

Разом із ним з другої позиції в плей-офф вийшов Наполі, який у домашніх стінах розгромив Генк - 4:0. Три м'ячі забив Мілік, ще один - Мертенс.

Група E

РБ Зальцбург - Ліверпуль 0:2
Голи: Кейта, 57, Салах, 58

Наполі - Генк 4:0
Голи: Мілік, 3, 26, 38 (з пенальті), Мертенс, 75

УЄФА

Перед останнім туром другою командою в квартеті F був Інтер, якому було важливо випередити третю в таблиці Боруссію Дортмунд.

Італійський клуб програв вдома неосновному складу Барселони, яка ще раніше з першої позиції вийшла в плей-офф - 1:2. Переможний гол гості провели завдяки 17-річному Фаті на 86-й хвилині.

Невдачею конкурента скористалася Боруссія. Німецький клуб із рахунком 2:1 переміг Славію вдома і зайняв другий рядок.

Група F

Інтер - Барселона 1:2
Голи: Лукаку, 44 - Карлес Перес, 23, Фаті, 86

Боруссія Д - Славія 2:1
Голи: Санчо, 10, Брандт, 61 - Соучек, 43

УЄФА

Зеніт, що займав другу позицію в групі G, зазнав розгрому 0:3 на виїзді від Бенфіки і замість плей-офф Ліги чемпіонів залишився без єврокубків, опустившись на четверту позицію.

Замість російського клубу до 1/8 фіналу вийшов Ліон, який програвав удома РБ Лейпцигу 0:2 до 50-й хвилині, але голи Ауара та Депая принесли французькій команді місце в плей-офф.

Група G

Бенфіка - Зеніт 3:0
Голи: Черві, 47, Піцці, 58, Азмун, 79 (у свої ворота)

Ліон - Лейпциг 2:2
Голи: Ауар, 50, Депай, 82 - Форсберг, 9 (з пенальті), Вернер, 33 (з пенальті)

УЄФА

Півфіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону і лідер квартету H Аякс програв удома Валенсії після голу Родріго, який приніс іспанцям вихід до 1/8 фіналу з першого місця.

Другу путівку з цієї групи добув Челсі, який на своєму полі з рахунком 2:1 обіграв Лілль завдяки голам Абрахама і Аспілікуети до перерви

Група H

Аякс - Валенсія 0:1
Гол: Родріго, 24

Челсі - Лілль 2:1
Голи: Абрахам, 19, Аспілікуета, 35 - Ремі, 78

УЄФА

Учасниками 1/8 фіналу вже стали: ПСЖ, Реал, Баварія, Тоттенхем, Манчестер Сіті, Ювентус, Ліверпуль, Наполі, Барселона, Боруссія Дортмунд, РБ Лейпциг, Ліон, Валенсія та Челсі.

З Ліги чемпіонів до 1/16 фіналу Ліги Європи опустилися: Зальцбург, Інтер, Бенфіка і Аякс.