Ліга чемпіонів. Малиновський забив у ворота Манчестер Сіті, Реал і Тоттенхем здобули перші перемоги — відео

23 жовтня 2019, 00:44

Відбулися матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів у групах A, B, C і D.

Лідер квартету A ПСЖ розгромив на виїзді Брюгге з рахунком 5:0 завдяки дублю Мауро Ікарді і хет-трику Киліана Мбаппе. Захисник збірної України Едуард Соболь зіграв в основі господарів і був замінений на 80-й хвилині.

Відео голів і огляд матчу Брюгге — ПСЖ

Реал здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів нинішнього сезону, перемігши в гостях Галатасарай. Автором єдиного гола став Тоні Кроос.

Група A

Брюгге — ПСЖ 0:5
Голи: Ікарді, 7, 63, Мбаппе, 61, 79, 83

Галатасарай — Реал Мадрид 0:1
Гол: Кроос, 18

УЄФА

Вперше виграв у поточній кампанії Ліги чемпіонів і фіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону Тоттенхем, який розгромив вдома Црвену Звезду — 5:0. По два м’ячі забили Харрі Кейн і Сон Хин Мін, ще раз відзначився Ламела.

Лідер групи B Баварія переграла на виїзді Олімпіакос 3:2, хоча й поступалася 0:1. Дублем у гостей відзначився Роберт Левандовські, переможний м’яч на рахунку Толіссо.

Група B

Тоттенхем — Црвена Звезда 5:0
Голи: Кейн, 9, 72, Сон Хин Мін, 16, 44, Ламела, 57

Олімпіакос — Баварія 2:3
Голи: Ель-Арабі, 23, Гільєрме, 79 — Левандовські, 34, 62, Толіссо, 75

УЄФА

Манчестер Сіті зміцнив своє лідерство в квартеті C, розгромивши вдома Аталанту. Примітно, що саме гості відкрили рахунок, коли на 28-й хвилині м’яч з пенальті забив півзахисник збірної України Руслан Малиновський, для якого цей гол став першим в італійському клубі.

Відео голу Руслана Малиновського

Господарів це не збентежило, і вони провели п’ять голів — дубль оформив Серхіо Агуеро і хет-трик — Рахім Стерлінг.

Відео голів і огляд матчу Манчестер Сіті - Аталанта

В іншому поєдинку групи Шахтар і Динамо Загреб розійшлися миром 2:2.

Група C

Манчестер Сіті — Аталанта 5:1
Голи: Агуеро, 34, 48, Стерлінг, 58, 64, 69 — Малиновський, 28 (з пенальті)

Шахтар — Динамо Загреб 2:2

Голи: Коноплянка, 16, Додо, 75 — Ольмо, 25, Оршич, 60 (з пенальті)

УЄФА

Виграли свої матчі вдома і лідери квартету D. Ювентус не без проблем здолав московський Локомотив 2:1, де Пауло Дібала забив на 77-й і 79-й хвилинах, а Атлетіко переміг Байєр — 1:0.